15 TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH W JEDNYM MIEJSCU

Bogactwo i różnorodność oferty ubezpieczeniowej

Współpraca aż z piętnastoma polskimi towarzystwami ubezpieczeniowymi, zapewnia zróżnicowaną i wszechstronną ofertę. Pozwala ona dobrać w każdym indywidualnym przypadku najlepszy z możliwych wariantów ubezpieczenia, z gwarancją najniższej ceny.

Doświadczenie

Zdobywane na przestrzeni lat doświadczenie pozwala naszym specjalistom zapewniać kompleksową obsługę klientów oraz dbać o ich zadowolenie z proponowanych rozwiązań. Doradcy wciąż doskonalą i podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności, poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach oraz zacieśnianie współpracy z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w kraju.

Indywidualne podejście i dbanie o klienta

Współpracę z klientem, nasi doradcy rozpoczynają od szczegółowej analizy sytuacji każdego przypadku i wsłuchują się w jego oczekiwania. Indywidualne podejście do każdego z klientów powala na trafne dobranie ubezpieczenia, tak by zapewniało idealną ochronę na miarę jego potrzeb.Szacunek i zaufanie 

Nasza współpraca z klientem nie kończy się tylko na doborze optymalnego ubezpieczenia. Doradcy AIO zapewniają fachowe doradztwo i konsultacje w zakresie wszelkich zagadnień formalnych i prawnych. Wspieramy klientów przy zaistniałych szkodach, pomagamy radą i wypełnieniem niezbędnych formalności. Dążymy do utrzymywania długotrwałych relacji i współpracy opartej na wzajemnej lojalności i satysfakcji.

WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM +48 502 640 955

UBEZPIECZENIA DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

Ubezpieczenia Komunikacyjne
 • OC w ruchu krajowym i zagranicznym

Dzięki obowiązkowemu ubezpieczeniu OC, Towarzystwo wypłaci za Ciebie odszkodowanie w przypadku spowodowania kolizji lub wypadku.

 • Autocasco

Decydując się na Autocasco, zapewniasz sobie kompleksową ochronę przed szkodami lub kradzieżą samochodu i gwarancję wypłaty odszkodowania w razie uszkodzenia lub utraty pojazdu.

 • NNW kierowcy i pasażerów

Przedmiotem tego ubezpieczenia są trwałe następstwa nieszczęśliwych wypadków lub śmierć ubezpieczonego w czasie podróży samochodem. Ubezpieczeniem objęci są wszyscy podróżujący, tj. kierowca i pasażerowie.

 • Assistance

Ubezpieczenie Assistance zapewnia Ci ochronę w czasie podróży. Dzięki niemu możesz liczyć na pomoc w przypadku awarii samochodu lub kolizji przez 24 godziny na dobę.

 

W pakiecie taniej! Kupując pakiet OC i AC nie tylko oszczędzasz, ale i zapewniasz sobie komfort i bezpieczeństwo. W pakiety możesz łączyć nie tylko ubezpieczenia komunikacyjne.

Ubezpieczenie mienia
Ubezpieczenia OC
Ubezpieczenia Rolne
Ubezpieczenia osobowe

UBEZPIECZENIA DLA FIRM

 • ubezpieczenie mienia w pełnym zakresie,
 • ubezpieczenia komunikacyjne,
 • ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej działalności,
 • ubezpieczenia cargo (umowy generalne, ubezpieczenia jednostkowe),
 • ubezpieczenia budowlano-montażowe,
 • ubezpieczenia finansowe,
 • gwarancje ubezpieczeniowe, ubezpieczenia kredytu kupieckiego, ubezpieczenia należności eksportowych dla eksporterów towarów i usług,
 • ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków,
 • grupowe ubezpieczenia zdrowotne,
 • grupowe ubezpieczenia na życie.
Gwarantujemy profesjonalną, sprawną obsługę i rzetelne podejście do każdego klienta. By uzyskać szczegółowe informacje na temat współpracy, prosimy o kontakt.
Gwarantujemy profesjonalną, sprawną obsługę i rzetelne podejście do każdego klienta. By uzyskać szczegółowe informacje na temat współpracy, zapraszamy do kontaktu. Prowadzimy działalność w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych na terenie Łomży i okolic.