POŚREDNICTWO FINANSOWE

Oferujemy usługi związane z lokowaniem i zarządzaniem środkami finansowymi w różnych dziedzinach i sektorach rynku, usługi ubezpieczeń społecznych, usługi udzielania pożyczek i kredytów, w tym leasingu. Dla każdego z naszych klientów przygotowujemy indywidualną ofertę, dostosowaną do jego potrzeb i możliwości, co skutkuje wysoką skutecznością naszych działań. Nie wymagamy zakazu konkurencji.

Kompleksowa obsługa klientów, uczciwość i bezpieczeństwo charakteryzujące nasze działania, a także wysoka jakość świadczonych usług pozwalają nam aspirować do miana lidera w swojej branży. Dokładamy wszelkich starań, by zbudować markę zaufanego i profesjonalnego partnera biznesowego, który nawiązuje trwałe relacje ze swoimi klientami. Działając na łomżyńskim rynku finansów wciąż podnosimy swoje kwalifikacje i jakość świadczonych usług, odpowiadając na potrzeby naszych klientów, pogłębiamy wiedzę, którą przekazujemy klientom

KREDYT

Decyzja kredytowa uzależniona jest od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego dokonanego przez Bank.
Sprawdź oferty poszczególnych banków.

TF Bank
Najlepsze warunki dla rolników:
-Łączenie dochodów z hektarów i dotacji lub z faktur i dotacji,
-100% wartości faktór wliczane do dochodu,
-Hektary liczone w całości bez względu na liczbę właścicieli gospodarstwa.

Nie wymagamy podpisu współmałżonka!
Alior Bank
Getin Bank
Nest Bank

WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM +48 502 640 955

KREDYTY INDYWIDUALNE

Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy to najlepsze rozwiązanie w sytuacji, gdy pojawiają się nieplanowane wydatki lub gdy szybko potrzebujesz gotówki. Kredyt, który oferujemy, udzielany jest na dowolny cel. Naszym klientom zapewniamy minimum formalności, a także wspieramy i pomagamy w wypełnieniu wniosku oraz analizujemy dostępne oferty kredytowe współpracujących z nami banków.

Kredyty konsolidacyjne
Kredyty dla rolników
Kredyty dla profesjonalistów

KREDYTY DLA FIRM

Kredyt inwestycyjny

Kredyt inwestycyjny to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorcy pragnącego zmodernizować, rozwinąć lub zakupić środki trwałe. Jest to jedna z najlepszych opcji finansowania firm.

Kredyt obrotowy
Kredyt „na start”
Kredyt konsolidacyjny

TRUDNE KREDYTY

Kredyt na spłatę chwilówek

Kredyt ten przeznaczony jest dla osób, które borykają się z trudnościami finansowymi, wynikającymi z ciągłego zaciągania kredytów „chwilówek” i pożyczek poza bankowych. Jest to kredyt oparty na bardzo dobrych warunkach, pozwalający skutecznie spłacić inny dług.

Kredyt na spłatę ZUS i US
Kredyt z opóźnieniami w BIK
Konsolidacja debetu

REALIZACJA PASJI

Nieoczekiwane wydatki

Nieoczekiwane wydatki spowodowane sytuacjami losowymi mogą się przydarzyć każdemu i w najmniej spodziewanym momencie. Niosą one ze sobą konieczność skorzystania z dodatkowego źródła finansowego wsparcia. Każdy z takich wydatków stanowi nie tylko zaskoczenie, ale i obawę przed utratą płynności finansowej. Co zrobić, gdy dopadły nieoczekiwane wydatki, a nie chcesz obciążać budżetu i zachować finansową równowagę?

Potrzebna szybka pomoc!
Na wyciągnięcie ręki
Na ostatnią chwilę

Nie musisz opowiadać nam ze szczegółami o tym co wywołuje rumieńce na Twoich policzkach. Być może są to podniebne sporty ekstremalne, nurkowanie z rekinami albo szycie na maszynie.

Dzieli Cię tylko krok do realizacji marzeń! Aby zrealizować swój nawet najbardziej szalony pomysł, możesz zadziałać według dwóch scenariuszy: albo cierpliwie odkładać złotówkę do złotówki, aby na końcu przepuścić całą sumę bez najmniejszych wyrzutów sumienia albo zrealizować swoje plany z pomocą Pożyczki Gotówkowej.
Twój cel jest bliżej niż myślisz-tych bardziej niecierpliwych, którzy nie mogą doczekać się już szalonej przygody, zachęcamy do  skorzystania z Pożyczki Gotówkowej bądź karty kredytowej.  

Pomagaliśmy realizować marzenia o najróżniejszych pasjach naszych Klientów. Jeśli również potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z nami.

KREDYTY GOTÓWKOWE

Pożyczka od ręki to szybka gotówka dostępna również na podstawie oświadczenia o dochodzie. Sprawdź co zyskujesz!
•    gotówka od 500 zł do 25 000 zł
•    kredyt na dowolny cel
•    szybka decyzja kredytowa
•    okres kredytowania od 5dni nawet do 48 miesięcy
•    prowizja 0%
•    możliwość wakacji kredytowych
•    dostępna na podstawie oświadczenia o dochodzie
•    stałe oprocentowanie-Twoja rata i oprocentowanie nie wzrośnie podczas spłaty kredytu