Aktualności

Nowy bank w ofercie!

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W ofercie dla naszych klientów, którzy potrzebują wsparcia finansowego do tej pory posiadaliśmy dwa banki, których oferty mogliśmy porównywać. Teraz jesteśmy w stanie zrobić to aż w trzech bankach Nest Banku, TF Banku i najnowszym u nas- In Banku. W związku z tym przedstawiamy państwu więcej szczegółów na jego temat. 

  InBank  jest bankiem z Estonii, którego usługi dostępne są dla klientów na 8 europejskich rynkach.  Na rynku macierzystym  zajmuje pozycję wicelidera consumer  finance z 20% udziałem w nowej sprzedaży kredytu konsumenckiego. W Polsce Inbank specjalizuje się w finansowaniu zakupu dóbr i usług partnerów handlowych i dostarczaniu rozwiązań ratalnych dla sektora ubezpieczeniowego, medycznego, finansowych marketplace'ów oraz dla eCommerce.

Inbank obsługuje przeszło 420 tys. klientów współpracując z blisko 4 tys. partnerów handlowych.

Ponad to z bardziej praktycznych informacji In Bank oferuje kredyty  w kwocie aż do 50 000zł, które z powodzeniem możemy rozłożyć na aż 84 równe raty.  Co prawda klienci tego banku muszą mieć minimum 22 lata, jednak z doświadczenia wiemy, że młodszych klientów jest niewielu i dla nich znajdziemy ofertę w innych firmach. Kolejnymi zaletami bez wątpienia są oprocentowanie, które wynosi 7,99% i minimalny dochód klienta który równa się 1 500zł. Jest to więc najniższa, miesięczna  pensja w naszym kraju więc teoretycznie stać na tą pożyczkę każdego Polaka.  Kolejnym ułatwieniem na pewno jest proces uzyskania decyzji z banku, ponieważ nie wymaga on wypisywania nieskończonej liczy wniosków ani podpisów, wystarczy telefon i kod sms, którym klient potwierdza wnioskowaną kwotę, zarobki, itd. Dla klientów dla których ważna jest dyskretność oferujemy najwyższą możliwą kwotę, czyli jak wyżej- 50 000zł, co nie wymaga zgody ani potwierdzenia małżonka. 

Bez wątpienia In Bank może pochwalić się wieloma zaletami i stać się bardziej rozpoznawalnym na polskim rynku. Zapraszamy więc do korzystania z jego oferty a ze swojej strony zapewniamy pomoc i sprawność w procesowaniu wniosków.